Putovanja i muzika su vrlo važan deo mog života. Zbog toga su za mene odlasci na koncerte u nekom drugom mestu, zemlji, na drugom kontinentu, jedan od boljih načina da stekneš stvaran utisak o tome kako drugi ljudi žive. Tako sam, čim smo kupili karte za Japan, počela da tragam za potencijalnim koncertima u Tokiju. Na moje veliko iznenađenje, u moru nastupa J i K pop zvezda, naišla sam na najavu solo turneje Edija Vedera – Nagoja, Osaka, Kjoto i Tokijo. Pearl Jam je poslednji put nastupao u Japanu pre 23 godine, u okviru „Riot Act“ turneje. Ne baš dve decenije, ali ni ja ih nisam slušala dosta dugo.
